Darmowa dostawa w Polsce przy zakupach od 300zł

Wysyłka

z dnia

1. Sklep MAAM zamieszcza na stronie internetowej Sklepu MAAM informację o terminie realizacji zamówienia.

2. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

a)  w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

b) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

3. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

4. Zamówione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem DPD Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (Dostawca), na adres wskazany w formularzu zamówienia.

5. Jeżeli Klient podczas skladania Zamówienia lub Rejestracji podal numer telefonu zostanie powiadomiony przez Dostawcę sms-em o terminie doręczenia przesyłki przez kuriera.

6. Klient powinien zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju, w obecności pracownika Dostawcy.

7. Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu w razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki i w przypadku uszkodzenia przesyłki odmówić jej przyjęcia.

8. Sklep MAAM dołącza do przesyłki będącej przedmiotem dostawy paragon lub fakturę VAT obejmującą dostarczane towary.

9. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia, jako adres dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego towaru do Sklepu MAAM przez Dostawcę Sklep MAAM skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt dostawy.