Darmowa dostawa w Polsce przy zakupach od 300zł

FAQ

z dnia

1) Czy bluzki MAAM można kupić w sklepie stacjonarnym?

Tak! Bluzki MAAM można kupić w butikach w Polsce i za granicą. Adresy butików znajdują się w zakładce MAAM stacjonarnie.

 

 

2) Jak korzystać z tabeli wymiarów

Przykład:    B-shirt MAAM 1º - tabela wymiarów:

 
Orientacyjne wymiary bluzki w cm
S
M
L
XL
biust
86
92
94
96
talia
86
92
94
98
biodra
88
94
96
102
długość bluzki
61
62
63
65
długość rękawa
11
11
11
13
 

Nasz B-shirt 1º został wykonany z delikatnej, lekko przezroczystej tkaniny Lyocell. Jest to model luźny w talii. Tkanina jest lekko rozciągliwa, ale nie jest elastyczna. Wymiary podane w tabeli odzwierciedlają obwody i długości bluzki mierzone w stanie rozłożonym, bez naciągania tkaniny. To oznacza, że nie uwzględniają jej elastyczności i rozciągliwości. Jeżeli lubisz bluzki bardziej dopasowane i przylegające do ciała wybierz rozmiar dokładnie odpowiadający Twoim wymiarom. Jeżeli natomiast preferujesz swobodniejszy styl i mniej dopasowane bluzki wybierz rozmiar większy. Zawsze też zapoznaj się z opisem modelu i rodzaju tkaniny, to ułatwi Ci podjęcie decyzji, który rozmiar wybrać

3) Co to jest GOTS?

GOTS - The Global Organic Textile Standards jest najważniejszym świadectwem w dziedzinie ekologicznych tekstyliów i oznacza, że tkanina jest w pełni organiczna i spełnia wymagane standardy zarówno na etapie produkcji, jak i przetwarzania, pakowania oraz etykietowania włókien organicznych (bawełna, jedwab,len, konopie) uwzgledniającym kryteria ekologiczne i socjalne. Utworzony został przez International Working Group on Global Organic Textile Standard (IWG), grupę roboczą skupiającą organizacje z Europy, USA i Japonii zajmujące się certyfikowaniem i oznaczaniem produktów przyjaznych środowisku. Więcej informacji na temat GOTS można znaleźć na oficjalnej stronie www.global-standard.org

4) Najważniejsze certyfikaty i znaki potwierdzające organiczność tkanin

Zobacz poniżej - załącznik do pobrania

5) Profil klienta. Dlaczego warto się zarejestrować?

W zakładce Profil klienta znajdują się Twoje dane oraz informacje o Twojej aktywności w sklepie MAAM. Z tego miejsca możesz w prosty sposób zarządzać swoimi danymi. Przy kolejnych wizytach i zakupach w sklepie MAAM nie będziesz musiał ponownie podawać tych samych danych dotyczących np. wysyłki produktu, o ile oczywiście nie uległy one zmianie. Zmianę możesz wprowadzić w każdej chwili, nawet jeżeli nie dokonujesz zakupu.

Dla ułatwienia i przejrzystości informacji wyróżniliśmy następujące obszary:

  • Twoje dane – w tym miejscu znajdziesz swoje dane, które zostały podane przez Ciebie podczas rejestracji : imię i nazwisko, adres, telefon. Dane te możesz w każdej chwili zmienić.
  • Zamówienia – możesz śledzić status swoich zamówień. W Zakładce Zamówienia możesz również dokonać anulowania zamówienia, które jest w trakcie realizacji.
  • Program lojalnościowy – podajemy informacje o produktach, które aktualnie są objęte programami lojalnościowymi.
  • Reklamacje i zwroty – postępując zgodnie z instrukcją w tej zakładce możesz w prosty sposób dokonać reklamacji lub zwrotu produktu.
  • Przechowalnia - informacja o produktach, które Cię zainteresowały i rozważasz ich zakup.
  • Moje konto – historia aktywności i Twoich logowań w sklepie MAAM.